Perfumy na prezent

Obrazek

Perfumy na prezent

Postprzez emilka98932 » So mar 31, 2018 20:57

Myślicie, że takie perfumy https://tagomago.pl/collections/bruno-banani bruno banani będa fajnym pomysłem na prezent dla kobiety? Mnie wydaje się, że są one bardzo popularne i mnie osobiście się podobają. Jakie są Wasze zdania? Jestem bardzo ciekawa, co uważacie w tym temacie. Będę wdzięczna za Wasze opinie. Na pewno będą bardzo pomocne.
emilka98932
big user
big user
 
Posty: 62
Dołączył(a): So mar 31, 2018 14:02

Postprzez » So mar 31, 2018 20:57

 

Re: Perfumy na prezent

Postprzez Inatka93 » Pt paź 19, 2018 10:46

Perfumy na prezent są dość ryzykowne, ponieważ niestety może się zdarzyć tak, że nie trafimy w gusta osoby, jaką chcemy podarować. Co więc zrobić? Moim zdaniem dobrze jest postawić na kosmetyki od marek takich jak Calluna Medica . Są one nowoczesne, naturalne i ładnie pachnące, a do tego potrafią zrobić cuda na skórze. Moim zdaniem, to na to powinniśmy pójść, a nie w perfumy.
Inatka93
big user
big user
 
Posty: 79
Dołączył(a): So paź 07, 2017 05:37

Re: Perfumy na prezent

Postprzez elabarbara » N mar 24, 2019 10:09

Też uważam, że perfumy są ryzykowne. Przekonałam sie o tym, jak rozpakowałam fiolkę od babci. Pachniała samą lawendą i nie nadawała się nawet na mole. Po co tak na siłę uszczęśliwiać ludzi, skoro wystarczy zrobić im przyjemność w postaci pysznego obiadu z lampką szampana? Właśnie na taki zestaw możesz zabrać solenizanta do Bubbles Bar w Warszawie. Unikniesz wtopy z nietrafionym prezentem, a do tego mile spędzicie czas.
elabarbara
big user
big user
 
Posty: 27
Dołączył(a): N sie 13, 2017 09:10

Postprzez » N mar 24, 2019 10:09

 


Powrót do INNE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron