Forsafe

Masz stronę internetową dodaj ją w tym dziale:)
Obrazek
Regulamin działu
W temacie: nazwa strony
Link do strony
Rok założenia strony
Tematyka
Opis strony
Jeżeli Twoja strona spełnia wszystkie powyższe warunki to możesz dodać do niej następujący kod HTML:

<a href="http://serwisbankowy.phorum.pl" target="_blank" title="serwis bankowy"><strong>kredyty bez bik</strong></a>

Forsafe

Postprzez Miminka » Wt wrz 12, 2017 16:18

Forsafe to niezależna spółka audytorska i doradcza, świadczącą wysokiej jakości usługi z zakresu bezpieczeństwa informacji oraz ochrony danych osobowych przy zachowaniu zgodności z przepisami prawa, standardami wynikającymi z norm branżowych oraz dobrymi praktykami. Zespół stworzony przez ekspertów dziedzinowych, konsultantów oraz specjalistów z szeroką wiedzą teoretyczną popartą wieloletnią praktyką, zarówno w obszarze organizacyjno-prawnym, jak i teleinformatycznym. Stawia na specjalizację i ciągle dąży do podnoszenia wiedzy oraz osiągnięcia pozycji lidera na rynku.

Ochrona danych osobowych

Firma Forsafe stawia na specjalizację w dziedzinie bezpieczeństwa.

Obowiązek odpowiedniej ochrony danych osobowych nakłada na każdą organizację ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku oraz przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016r. („RODO” lub „GDPR”). Wdrożenie oraz zarządzanie systemem ochrony danych osobowych gwarantuje konieczne do funkcjonowania na rynku zaufanie, pewność, bezpieczeństwo i wiarygodność, a także zgodność z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa.

Można zamówić u nich usluge - inspektora ochrony danych http://forsafe.pl/dane-osobowe-ochrona/ w celu sprawdzenia, czy w naszej firmie spelniane sa wszystkie wymogi odnosnie przechowywania i przetwarzania danych osobowych.
Miminka
old user1
old user1
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt wrz 12, 2017 16:03

Postprzez » Wt wrz 12, 2017 16:18

 

Powrót do STRONY UŻYTKOWNIKÓW FORUM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron